Víno pro maminku, novomanžele, diabetiky, učitelku, kamarádky i babičku

S jakýmkoliv dárkem si lidé neradi lámou hlavu a proto většinou sáhnou po klasice ála „květiny, víno, bonboniéra“. My v naší redakci neříkáme, že to je špatně, ale přeci jenom jsou to takové „dárky na jistotu pro ženy“. My se vám v tomto článku pokusíme poradit, jak oživit obdarování vínem něčím nevšedním, ale ještě předtím vám zvládneme poradit, jaké víno byste měli vybrat.

Jaké víno vybrat?


Jak se říká, sto jazyků, sto chutí, a s vínem to platí také. Bez předešlé znalosti nápojové preference daného člověka, je těžko určit, zda mu sedí více víno červené nebo bílé, zda jej má daná osoba raději v suché či sladší verzi. Proto, pokud si nejste úplně jistí, který druh vína pije, je nejlepší obdarovat bílým suchým vínem, které je obecně preferované. Ovšem pokud se bojíte jakéhokoliv faux paus, které byste mohli způsobit i tímto rozhodnutím, tak vám doporučuji rovnou koupit degustační balíček vín, které budou obsahovat více druhů. Takovým balíčkem by jistě spousta žen byla potěšena.

Jak být kreativní v darování vín?


Kreativitě se meze nekladou a pokud máte degustační bedýnku, tak už jste toho jistě udělali dost. Pokud se chystáte nakráčet jen s jednou lahví vína, tedy víte přesně, jaké vína obdarovaná osoba pije, tak máte 90 % boje za sebou. Pokud si nejste jisti, zda svým výběrem uspějete, nezoufejte. Víno můžete ozdobit svou vlastní etiketou se jménem obdarovaného a takové pěkné víno je pak přeci škoda pít.

Líbí se Vám web a chtěli byste na něj publikovat?

Pro zveřejnění Vašeho článku nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4