Jak se stát mistrem střelby? Vyzkoušejte puškohled s nočním viděním

Muž na lovu používá puškohled s nočním viděním
Pro každého příznivce lovecké střelby je zajisté důležitý určitý progres v úspěšnosti a přesnosti jeho střelby. Velkým pomocníkem jsou zajisté především získané zkušenosti nejen se střelbou, ale také s dobrým viděním s odhadem na velké vzdálenosti. Pro méně i více zkušené lovce jsou však velmi nápomocné také přístroje, jako je například puškohled s nočním viděním, které přinášejí lovci mnoho výhod a mohou se tak stát mistry lovecké střelby na velké vzdálenosti.


Díky puškohledu s nočním viděním vám už nic neunikne

Přístroje, jako termovizní zaměřovače, jsou vybaveny vysoce kvalitní germaniovou optikou, která je ve spojení s pokročilým teplotním senzorem dokonalým pomocníkem pro každého příznivce lovecké střelby na velké vzdálenosti. Objekty lze pozorovat až na vzdálenost 1350-2300 metrů i v úplné tmě, záleží však především na typu modelu.

Velmi užitečný pomocník pro noční lov je také funkce “IMAGE BOOST”, která výrazně zvyšuje kontrast a ostrost tepelných objektů pozorovaných v noci. Tato funkce je navržena speciálně pro termovizní zařízení od značky Pulsar, která vyrábí optická a elektrooptická zařízení určené především pro pokročilé zákazníky a specialisty.


Puškohled s nočním viděním je vždy připraven k akci

Pokud potřebujete přístroj, na který je spoleh a kdykoliv ho bude potřeba, téměř okamžitě se zapne a bude připraven na lov, je pro vás puškohled Pulsar s nočním viděním a okamžitým startem to pravé. Přístroj se dokáže takto rychle aktivovat díky exkluzivnímu schématu elektronických obvodů a díky tomu šetří energii a prodlužuje provozní dobu.

V případě, že je potřeba zaměřovač nabít, lze využít duální systém napájení vnitřního akumulátoru a externímu akumulátoru, který se vkládá do přístroje a lze ho rychle vyměnit přímo za provozu bez nutnosti vypnutí. Jako další možnosti napájení je možné využít jiné externí zdroje, jako např. power banku.

Kvalitní obraz i v noci jedině přes puškohled s nočním viděním

V zařízení lze nastavit různé barevné palety, které se lépe přizpůsobují konkrétnímu prostředí a terénním podmínkám. Nastavit lze také typ záměrné osnovy a její barevná kombinace. Během pozorování lze využít také vestavěný video rekordér, díky kterému lze vytvářet záznamy i při nastavení různých profilů. Záznamy se ukládají včetně zvuku do vnitřní 16Gb paměti zařízení.

Zařízení disponuje také funkcemi jako obraz v obraze, kdy se vám zobrazí v horní části menší okno se středem obrazu se zvětšením. Pro přiblížení objektu z větší vzdálenosti lze využít také až 8x digitální zoom. Ke zobrazení vysoce kvalitního a ostrého obrazu je použit vysoce kvalitní AMOLED displej, který navíc šetří energii a zajišťuje bezchybné a plynulé zobrazení i při nepříznivých podmínkách.

Líbí se Vám web a chtěli byste na něj publikovat?

Pro zveřejnění Vašeho článku nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4