Vsaďte na kvalitu, vsaďte na požární dveře Spedos

Bezpečnost při práci je jedním z velmi důležitých faktorů, na které je potřeba si v každé firmě dávat pozor. Není proto na škodu se právě v oblasti bezpečnosti práce dále vzdělávat a věnovat jí dostatečnou pozornost. Připravili jsme si pro vás článek, který je zaměřen právě na jeden bezpečnostní prvek, který by ve vaší firmě zaručeně neměl chybět. Pojďme si představit, jaké výhody přináší požární dveře a jaké druhy těchto dveří lze pořídit.Požární dveře

Výborným řešením pro zajištění maximální bezpečnosti uvnitř budovy jsou požární dveře, které jsou velmi bytelné a odolné, a dokáží tak ochránit váš majetek před nechtěnými nehodami. Požární dveře jsou velmi spolehlivý způsob, jak lze zabezpečit a ochránit prostory uvnitř budovy. Dokáží rozdělit prostor do jednotlivých požárních úseků a na určitou dobu tak podle předpisů zabraňují šíření požáru.

Bezpečnostní protipožární typ dveří lze v základu rozdělit do dvou typů podle způsobu otevírání a používání. Jedná se o automatické požární dveře a ocelové požární dveře otevíravé. Pojďme si představit oba typy dveří a podívat se na jejich základní rozdíly.


Automatické požární dveře

Automatické posuvné dveře mají robustnější konstrukci, ale i přesto dokážou vytvořit se svým okolím harmonický celek a lze je tak použít do jakékoliv budovy včetně úřadů, nádraží i nemocnicí. Uplatnění naleznou především v budovách, kde je potřeba zajistit bezbariérový přístup, ale také rychlý a pohodlný průchod pro návštěvníky. Posuvné dveře se dodávají s elektrickým pohonem, doplňky a ovladači, díky kterým lze nastavovat různé režimy, které zajístí jednoduché ovládání, ale i hospodárnost provozu dveří.


Požární dveře otevíravé ocelové

Požární otevíravé dveře naleznou využití především pro běžný průchod v interiéru i v exteriéru. Tento typ dveří je stejně jako otvíravá vrata jedním ze základních typů bezpečnostních vstupů. Podle použitých materiálů jsou klasifikovány na úrovni protipožárních uzávěrů DP1. Dveře vás osloví především atraktivním designem a je možné je dodat v jednokřídlé či dvoukřídlé variantě. Pro menší prostory lze také vyrobit dveře v atypických rozměrech přesně podle požadavků zákazníka.


Proč si pořídit požární dveře Spedos?

Na výrobu kvalitních dveřních a vratových systémů se specializuje česká firma Spedos, která je v této oblasti jedničkou na českém i slovenském trhu. Kvalita dveří, které Spedos vyrábí, je ověřena několika certifikáty, jež lze získat pouze za splnění přísných podmínek. Dveře vyrábějí podle přání zákazníků, kteří si mohou vybrat z široké nabídky typů, rozměrů a barevných provedení. Spedos na dveřích provádí i po jejich instalaci pravidelné kontroly a náležitý servis, díky kterému lze včas odstranit skryté závady a dveře mohu dosáhnout dlouhodobé životnosti. Neváhejte proto při výběru požárních dveří a vsaďte na kvalitu firmy Spedos.

Líbí se Vám web a chtěli byste na něj publikovat?

Pro zveřejnění Vašeho článku nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4