Pistáciový cheesecake

Pistáciový cheesecake dopřeje vašim chuťovým buňkám nezapomenutelnou jízdu.

Pistáciový cheesecake a jeho části

Cheesecake se skládá ze tří vrstev, z nichž každá má svůj význam. Spodní vrstvu představuje krusta, jež vzniká kombinací rozdrobených sušenek a másla. Druhé vrstvě dominuje krémový sýr, který se vám postará o výlet do říše jemnosti. Horní vrstvy se pak liší podle konkrétních druhů. Pistáciový cheesecake má nahoře pistáciovou pastu, ta výslednou chuť doplní o oříškový nádech.

Jednou za čas vám neublíží

Pistáciový cheesecake patří mezi sladké dezerty, jejichž konzumaci bychom měli omezit na minimum. Je velmi kalorický a obsahuje poměrně dost cukru a tuku. Při jinak zdravé a vyvážené dietě vám ale jednou za čas takový dezert neuškodí, naopak ho můžete brát jako odměnu, kterou si čas od času zkrátka zasloužíte. Cheesecake navíc obsahuje i zdraví prospěšné nutrienty, jako třeba protein, vápník a selen. Obecně se cheesecake považuje za zdravější alternativu klasického čokoládové dortu. Pistáciový cheesecake navíc zahrnuje samotné pistácie, které patří mezi zdravé potraviny.

Vyzkoušejte i ostatní

Pistáciový cheesecake má kamarády, které byste určitě také měli ochutnat. V nabídce Adria Gold najdete dále třeba jahodový, makový nebo limetkový cheesecake. Všechny druhy se chlubí již zmíněnou jemností a úžasnou chutí, takže výběrem jakéhokoliv z nich neuděláte chybu. Cheesecake je zkrátka úžasný vynález, jehož občasná konzumace vám vykouzlí úsměv na tváři.


Líbí se Vám web a chtěli byste na něj publikovat?

Pro zveřejnění Vašeho článku nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4